Loading...
Web Tasarım

Web Tasarım

Stabil çalışan, göze hitap eden, sade, kapsamlı ve düzenli bir web sitesine sahip olmak istemez misiniz?

Biz Sizi Arayalım

0553 108 67 01

Ziyaretçileriniz Web Sitenize
Hayran Kalacak!

EVD Dijital Pazarlama Ajansı, hedef kitlenize uygun şekilde tasarlanmış, sade ve oldukça hızlı web sitesi tasarımları konusunda şirketlerin ve işletmelerin daima yanında.

Web siteniz, potansiyel müşterilerinizi karşıladığınız bir ofis ve satışınızın ilk basamağıdır. İyi tasarlanmış ve müşterilerinizin hoşuna gidecek bir web tasarımı, marka imajınızı yüceltecek ve satışlarınızı arttıracaktır. Web tasarım konusuna kaynak ayıran ve çalışmalar yapan işletmeler, çoğunluktan sıyrılacak ve tercih edilen olacaktır.

Bırakın EVD Dijital Pazarlama Ajansı sizin yerinize sitenizi mükemmel bir şekilde inşa etsin. Deneyimli web tasarım uzmanlarımız sayesinde oldukça hızlı, arayüzü sade ve kullanışlı, güvenli, SEO kurallarına uygun bir web sitesine sahip olacaksınız. Tamamen size özgün bir web sitesine sahip olmak ve müşterilerinize harika bir deneyim sunmak istiyorsanız hemen bize ulaşın.

Rakiplerinizden Her Zaman
Bir Adım Önde Olun!

İyi bir web sitesi sizi sektörünüzde üst noktalara çıkaracak yegâne elementlerden bir tanesidir.

Web siteniz, ziyaretçilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin vakit geçirdiği bir alan olduğundan, buraya yaptığınız yatırımlar aslında müşteriye verdiğiniz değeri ortaya çıkarıyor. Kullanıcılar sizlerle yaptığı iletişimden, sitenizde geçirdiği vakitten ne kadar memnun kalırlarsa firmanız o kadar yükselecektir. Sitenizde takılmadan vakit geçirip sorun yaşamadan aradıklarını bulurlarsa ve onlara mükemmel bir tasarım eşlik ederse kesinlikle sizi tercih edeceklerdir.

Sizler de müşterilerinize verdiğiniz değeri göstermek ve onları harika bir siteyle ağırlamak istiyorsanız, hemen EVD Dijital Pazarlama Ajansına başvurun. İşinin en iyisi olan ekibimiz mutlaka size en uygun web site tasarımını bulacak ve hayalinizdeki web siteye kavuşmanızı sağlayacaktır. Sizler de bizimle güçlerinizi birleştirerek sektörünüzün en gözde firması haline gelin!

Eşsiz Site Tasarımları

Tasarım uzmanlarımız sayesinde, oldukça şık ve tamamen size özgü bir web sitesi inşa ediyoruz.

Güvenli Yazılım

Sitenizin saldırılara maruz kalmasına ve emeklerinizin heba olmasına izin vermiyoruz.

Ekibimiz Her Zaman Sizinle

Yalnızca web sitesi tasarımı alanında değil her alanda sizlerin ve işletmenizin yanında duruyor, sizlere her konuda destek veriyoruz.

Sade ve Kullanışlı Arayüz

Sitenizdeki ziyaretçilerin kolayca gezinebilmesi ve hızlıca işlem yapabilmesi için arayüzünüzü optimize ediyoruz.

SEO Uyumlu Siteler

Yazılımlarımızı, güncel kurallara göre, en optimize şekilde düzenliyor ve tasarımlarımızı buna yönelik yapıyoruz.

Hızlı ve Stabil Performans

Sitenizin her zaman için hızlı açılmasını ve belirli bir standartta hizmet vermesini sağlıyoruz.

Aşamalar

Web Site Tasarım Aşamaları

Ekibimiz sizlere en özel siteleri hazırlamak için hangi aşamaları takip ediyor?
Aklınızda bir projeniz mi var?
1. Aşama

Hazırlık

Sizlere en uygun web sitesi tasarımını bulabilmek ve hayalinizdeki web sitesini sizlere sunabilmek için dersimize iyi çalışıyoruz. Araştırma ekibimiz, bulunduğunuz sektörün her detayını ince ince gözden geçirip araştırma sonuçlarını bizlere sunuyorlar. Tasarım ekibimiz de sizlerle özel görüşmeler yapıp hedeflerinize ve isteklerinize göre site tasarımının omurgasını belirliyorlar.

2. Aşama

Tasarım

Bu aşamada, elimizdeki seçenekleri değerlendiriyor ve sizlere maksimum yararı sağlayacak tasarımları belirliyoruz. Sitenize giren ziyaretçileri mutlu hissettirecek, iyi optimize edilmiş ve kullanışlı web siteleri tasarlamak için çok sıkı bir çalışma ortaya koyuyoruz. Deneyimli ekibimizin, ellerinden gelenin en iyisini yapacağına ve sizin dijital kimliğinizi oldukça prestijli bir konuma getireceğinden emin olabilirsiniz.

3. Aşama

Yazılım

Sitenizin görünüşünü tasarladıktan sonra, yazılım uzmanlarımız sitenizin işleyişini en stabil hale getirirler. Uyguladığımız hız testleri, güvenlik protokolleri ve SEO kontrolleri sayesinde oldukça kapsamlı ve kusursuz bir web sitesine sahip olacaksınız. Teknik ekibimize gözünüz kapalı güvenebilir ve sitenizin sorunsuz bir şekilde işleyeceğinden emin olabilirsiniz.

4. Aşama

Destek

Tüm aşamalar bittikten ve sitenize sahip olduktan sonra da ajansımız sizinle beraber olacaktır. Yardıma ihtiyacınız olan her konuda sizlere teknik destek sunacak ve dijital pazarlamanın diğer kollarında da sizlerle beraber adımlar atacağız.

Evd Dijital Pazarlama Ajansı

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Sektörünüzü derinlemesine inceliyor ve sizi tam manasıyla temsil edecek siteler oluşturuyoruz
  • Profesyonel ekibimiz sayesinde sizlere sade, şık ve oldukça hızlı siteler tasarlıyoruz.

  • Yazılım ve güvenlik konusunda kullanımınız boyunca 0 hata garantisi veriyoruz.

  • Destek ekibimizle hizmetten sonra bizlere ulaşıp yardım alma olanağı tanıyoruz.

110 +
Müşteri İlişkisi
Google
Partner
% 98
Mutlu Müşteri
% 100
Performans Odaklı

Sıkça Sorulan Sorular

Bu soruya net bir cevap vermek güç olsa da maksimum üç hafta içinde tamamen bitmiş bir web sitesi oluşturmuş oluyoruz. Araştırma aşaması ve yazılım aşamalarında çıkacak problemler bu süreyi uzatsa da üç haftada web sitenizi hazır hale getirmeye çalışıyoruz.

Tabii ki de getiriyoruz. Mobil uyumluluk web site tasarımının önemli bir parçasıdır. Sitenizi tasarlarken, mobil uyumlu hale getiriyoruz. Sitenizin, bilgisayardaki kaliteye ve hıza mobil versiyonunda da sahip olmasını sağlıyoruz.

Oluşturduğumuz web sitelerini sizlerin hizmetine sunarken, oldukça anlaşılır ve kullanışlı olan yönetici paneli ile beraber sunuyoruz. Yönetim aşamasında bir sorun ile karşılaşırsanız veya yönetim konusunda destek almak isterseniz dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Hala bir cevap bulamadıysanız, her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon ile Destek
0(553) 108 67 01

Destek ekibimiz sizin için burada.

E-Posta ile Destek
Whatsapp İletişim

Bize şimdi whatsapp'dan yazın.

E-Posta ile Destek
info@esravaroldemir.com

Çok hızlı yanıt alacaksınız.