Loading...
Google Ads

Adwords (Google Ads)

Dünyanın 1 numaralı arama motoru olan Google’ın reklam platformu Google Ads ile markanızı tanıtma ve satışlarınızı arttırma şansı yakalayın.

Biz Sizi Arayalım

0553 108 67 01

Dijital Reklamcılığın
En Çok Tercih Edilen Platformu!

Google’ın girişimcilere destek olmak amacıyla oluşturduğu Google Ads’i etkili bir şekilde kullanmak istemez misiniz?

Google Ads sayesinde, hedef kitlenizin tamamına ulaşabilirsiniz. Deneyimli dijital pazarlama uzmanlarımız ve reklam analistlerimiz ile verimli kampanyalar oluşturacaksınız. Boşuna zaman ve kaynak kaybetmek yerine, mükemmel reklamlar hazırlayarak dönüşüm oranınızı en üst seviyeye çıkartacaksınız.

Sizlere özel hazırladığımız planlar, yaptığımız analizler, oluşturduğumuz stratejiler sayesinde reklamcılığın yeni yüzünü keşfedin. Firmanıza ve sektörünüze uygun, dönemsel gelişmelerle örtüşen ve etkili reklamlar vererek markanızı daha bilindik bir konuma eriştiriyoruz.

Google’ın Sizlere Sunduğu
Bu Harika Platformu Tam Kapasitesiyle Kullanın!

Google Ads, sizlere eşsiz bir panel ve analiz şansı tanıyor. Bizim yardımımızla bir Google Ads profesörü haline gelebilirsiniz.

İnternette reklam verebileceğiniz onlarca kanal bulunmakta. Fakat Google’ın sağladığı destek ve analiz hizmetini henüz hiçbir kanal sizlere sağlamıyor. Bizim yardımlarımızla reklamlarınızı nasıl yönetmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. Google’ın sizlere sağladığı Anahtar kelime planlayıcısı, reklam panelleri ve raporlar ile edindiğiniz bilgileri etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sizler de Google Ads’ı tam performansıyla kullanmak istiyorsanız bizlere hemen başvurun. Sektörünüze göre reklam oluşturmadan analize kadar tüm detaylarda sizlere danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Reklamlarınız artık öncekiler gibi olmayacak! Bizlere başvurun ve tüm reklamlarınızın sizlere ne kadar fayda sağladığına şahit olun.

Firma Analizi

Firmanızı ve sektörünüzü derinlemesine analiz edip sizlere uygun reklam stratejileri belirliyoruz.

SEO Çalışmaları

Hedef kitlenizin en çok arattığı anahtar kelimeleri, Google Ads ve diğer profesyonel araçlar yardımıyla takip ediyoruz. Sizlere maksimum geri dönüşü sağlamak için en uygunlarını reklamlara yerleştiriyoruz.

Profesyonel Reklam Hizmeti

Sizlere en uygun reklam türünü belirliyor ve Google Ads üzerinden bunları yayınlamanızı sağlıyoruz. Profesyonel tasarımcılarımız ve metin yazarlarımız sayesinde eşsiz metin ve görsel reklamlar üretiyoruz.

Medya ve Hedef Analizi

Firmanızın hitap ettiği hedef kitleyi ve en çok zaman geçirdikleri internet platformlarını takip ediyor, reklam kanalımızı ve hedef aldığımız kesimi buna göre seçiyoruz.

Gündem Takibi

İlerleyen tarihlerde yükselişe geçecek trendleri takip ederek, Google Ads reklam planlarınıza bunları entegre ediyoruz.

Kampanya Takibi

Reklam kampanyalarınızı başından sonuna kadar takip ediyor ve Google Ads panelinden gerekli müdahaleleri yaparak dönüşüm sayınızı arttırıyoruz.

Aşamalar

Google Ads Danışmanlığı Hizmetlerimiz

Daha fazla müşteri'ye mi ulaşmak istiyorsunuz?
1. Aşama

Hazırlık Çalışmaları

Google Ads reklamlarınızı hazırlamadan önce, yoğun bir araştırma periyodundan geçiyoruz. Hem sektörünüzü hem hedef kitlenizi hem de firmanızı tanımak adına büyük çalışmalar yürütüyoruz. Etkili reklamlar oluşturmanın birinci kuralı sağlam bir araştırma yapmaktan geçiyor. Bizler de bu hazırlık süresince gerekli tüm bilgileri topluyor ve sayısız toplantı gerçekleştiriyoruz. Mükemmel reklamlara sahip olmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

2. Aşama

Kampanya Fikirleri

Sektörünüzü araştırırken, olası tüm kampanyaları listeleyip arasından seçimler yapıyoruz. Dönemsel trendleri, rakiplerinizin hamlelerini ve piyasayı kontrol ediyor ve hangi alanda kampanya yaparsanız sizlere daha fazla fayda sağlar bulmaya çalışıyoruz.

3. Aşama

Reklam Tasarım Süreci

Tasarım sürecinde, ajansımızın bünyesinde bulunan profesyonel tasarımcılarımızı ve metin yazarlarımızı kullanıyoruz. Reklamlarınızın etkili bir şekilde hazırlanması, gelirlerinizi arttıracak en büyük detaydır. Bu yüzden görsel reklamlarda en etkili tasarımları kullanmaya dikkat ediyor, metin reklamlarında ise SEO çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

4. Aşama

Uygulama ve Takip Aşaması

Danışmanlık hizmetlerimiz reklam süresince ve reklam sonrası analiz aşamalarında da devam ediyor. Bir sonraki kampanyalarınız nasıl olacak, şu anki kampanyayı nasıl devam ettirmeliyiz, nasıl müdahaleler yapmalıyız tüm konularda sizlere teknik destek sağlıyoruz.

Evd Dijital Pazarlama Ajansı

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Google Partner iş ortaklığımız sayesinde işletmenize google reklamcılığında profesyonel bir şekilde yardımcı oluyoruz.
  • Reklamlarınızı daha fazla gelir kazanmak üzerine tasarlıyoruz.

  • Yaptığımız her işlemi sizler ile beraber yapıyor ve tüm aşamaların kontrolünü sağlıyoruz.

  • Google Ads konusunda daha yetkin olabilmeniz için sizlere tavsiyeler veriyoruz.

  • Reklam sırasında ve reklam sonrasında sizlere analiz hizmeti sunuyoruz.

110 +
Müşteri İlişkisi
Google
Partner
% 98
Mutlu Müşteri
% 100
Performans Odaklı

Sıkça Sorulan Sorular

Sektörün en başından beri kullandığımız bir platform olan Google Ads’ın tüm detaylarına hakim durumdayız.

Tabii ki de. Görsel, yazılı veya video reklam fark etmeksizin bütün reklamlarda sizlere destek sağlamaktayız. Google Partner iş ortağı olduğumuz için tüm reklam türlerine hakim durumdayız.

Danışmanlığımız süresince hem kampanyalarınıza destek veriyor hem de Google Ads platformunu detaylı bir şekilde kullanabilmeniz için rehberiniz oluyoruz.

Google Reklamcılığı için Son Paylaşılan İçerikler

Evd Dijital Pazarlama Ajansı uzmanlarının ele aldığı birbirinden özel içerikler.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Hala bir cevap bulamadıysanız, her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon ile Destek
0(553) 108 67 01

Destek ekibimiz sizin için burada.

E-Posta ile Destek
Whatsapp İletişim

Bize şimdi whatsapp'dan yazın.

E-Posta ile Destek
info@esravaroldemir.com

Çok hızlı yanıt alacaksınız.