Loading...
Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Yenilikçi, özgün ve etkileyici tasarımlarımız ile markanızı en iyi şekilde tanıtmaya hazır mısınız?

Biz Sizi Arayalım

0553 108 67 01

Grafik Tasarım
Nedir?

Grafik Tasarım, hazırladığınız projelere görsel destek sunarken, sosyal medyada paylaşım yaparken, şirketinize ait kartvizit veya logo hazırlarken, kampanya kataloglarınızı oluştururken kullandığınız materyallerin, görsel ögelerin veya efektlerin hazırlanması işlemidir.

İçerisinde görsel herhangi bir öge bulunan projelerin etkileyici ve profesyonel olabilmesi için mutlaka bir grafik tasarım uzmanı ile çalışmanız gerekir. Grafik tasarım, sanatın dijital dünyaya uyarlanmış halidir de diyebiliriz. Bizler, sizin tüm çalışmalarınıza sanatsal dokunuşlar ekleyerek oldukça etkileyici ve mükemmel olmalarını sağlıyoruz. Deneyimli grafik tasarımcılarımız marifetlerini, kurumsal kimliğinizi yüceltmek ve sizler adına harika işler ortaya çıkartmak için kullanıyorlar.

Grafik Tasarım
Nasıl Olmalı?

Grafik tasarım, markanızın gücünü ve prestijini temsil edecek yegane çalışmalardan bir tanesidir. Özgün ve güçlü bir konsept ile yola çıkan bir firmanın başarısız olma ihtimali oldukça düşük olacaktır. Bizler de grafik tasarım hizmetimizi sizlere sunarken, markanızın kültürünü araştırıyor, önceki çalışmalarınızı değerlendiriyor ve buna göre projelerimize yön veriyoruz.

Uzman tasarımcılarımız, sizi her alanda temsil edebilecek özel tasarımlar yapmak için tüm deneyimlerini kullanıyorlar. Tamamen size uygun, özgün ve kaliteli tasarımlar üretiyor ve bunları uygun projelere yerleştiriyoruz. Dijital ortamda kendinizden emin bir şekilde yer almak ve hamlelerinizi güçlendirmek istiyorsanız, grafik tasarıma kesinlikle çok önem vermelisiniz.

Aşamalar

Hizmet Sürecimiz Nasıl İşliyor?

Grafik Tasarım hizmetine mi ihtiyaç duyuyorsun?
Markanıza kapsamlı bir grafik tasarım hizmeti veriyor ve hedeflerinize çok daha kolay ulaşmanızı sağlıyoruz.

Şirketinizle ilgili tüm detayları toplantılarda konuşup tartışıyoruz. Bu sayede sizlere uygun bir tasarım biçimi belirlemek adına adımlarımızı atmış oluyoruz. Aynı zamanda istekleriniz ve önerilerinizi de göz önünde bulunduruyoruz. Bu aşamadan sonra sektörünüzle ilgili derin bir araştırma yapıp, çalışmalarımıza başlıyoruz. Hedef kitlenizi, rakiplerinizi ve pazarı analiz edip sizlere en uygun grafik tasarım hizmetini sunmak için çaba harcıyoruz.

Başlamadan önce ince eleyip sık dokumamız gerekiyor. Çünkü dijital dünyada görseller her şeyden daha önemli bir durumdadır. İnsanlar bir siteye girdiklerinde, bir paylaşıma baktıklarında veya ürünleri incelediklerinde beyin öncelikle görselleri kavrayıp değerlendirir. Sizler de bu dünyada avantajlı olmak ve kimliğinizi en iyi şekilde yansıtmak istiyorsanız, deneyimli ekibimize güvenebilir ve bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz.

Grafik Tasarımlarımız ile
Markanızı Güçlendirin!

Hangi sektörde olursanız olun, bizimle çalışırsanız sektörünüzün önde gelen isimleri arasında yer alacaksınız.

İnsanların gözüne hitap etmek, onları ilk bakışta etkilemek, marka değerinizi büyük oranda arttıracaktır. Grafik tasarım, insanların gördüğü her şeyi bünyesinde barındırır. Özensiz gözüken, sıradan ve göz yoran şeylerin yerini; üstünde uğraşılmış, sektörünüzle örtüşen ve markanızı yansıtan motifler alsın istemez misiniz?

EVD Dijital Pazarlama, markanızın her detayını ve hamlesini görsel bir şölen haline dönüştürecek! Bizleri tercih edin ve uzman grafik tasarım ekibimizle tasarladığımız enfes projelere sahip olun!

1. Aşama
Kimlik Analizi

Kurumsal kimliğinizi sizlerle beraber inceleyip bir yol haritası belirliyoruz.

2. Aşama
Fikir Alışverişi

Toplantılarımızda, yapabileceğimiz şeyleri değerlendiriyor ve sizlerle paylaşıp ortak bir şekilde karar veriyoruz.

3. Aşama
Sektör Araştırması

Bulunduğunuz sektörü derinlemesine araştırıp sizlere uygun projeleri belirliyoruz.

4. Aşama
Tasarım Aşaması

Uzman grafik tasarımcılarımız, karar verdiğimiz en uygun projeyi şirketinize uyarlıyor ve marka kimliğinizi üst seviyeye çıkartacak düzenlemelerde bulunuyorlar.

5. Aşama
Değerlendirme

Oluşturduğumuz tasarımların hepsini, sizlerle beraber değerlendiriyor ve nerelerde kullanılacaklarına karar veriyoruz.

Destek Süreci

Tasarımların oluşturulmasından ve tesliminden sonra, kafanıza takılan sorulara cevap vermek ve uygulama konusunda sizlere yardım etmek adına sürekli sizinle irtibat kuruyor, sizlere destek veriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Grafik tasarım, paylaşımlarınızdan kampanyalarınıza kadar bütün aksiyonlarınızdaki dönüşüm oranını arttıracaktır. İnsanlar görsel olarak etkilendiği bir şeyi daha çok merak edeceklerdir. Ayrıca grafik tasarım, marka kimliğinizin oluşturulmasında ve saygın bir konuma gelmenizde önemli bir rol oynamaktadır.

Tabii ki de. Çalışmalarımıza başlamadan önce tüm müşterilerimizle görüşüyor ve toplantı yapıyoruz. Bu toplantılardan çıkan ortak sonuçlar ile projelerimizi yürütüyoruz.

Elbette. Tasarım sürecinde veya sonrasında fark etmeksizin çalıştığımız tüm firmaların her konuda destekçisi olmaya devam ediyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Hala bir cevap bulamadıysanız, her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon ile Destek
0(553) 108 67 01

Destek ekibimiz sizin için burada.

E-Posta ile Destek
Whatsapp İletişim

Bize şimdi whatsapp'dan yazın.

E-Posta ile Destek
info@esravaroldemir.com

Çok hızlı yanıt alacaksınız.