Loading...
Web Tasarım

Google Harita (Maps) Seo

Harita SEO çalışmaları ile işletmeniz her zaman harita sonuçlarında en üst sırada yer alacak!

Biz Sizi Arayalım

0553 108 67 01

Harita SEO
Nedir?

Google, bazı aramalarda kişilere konum servislerini kullanarak sonuçlar gösterir. Onlara en yakın ve en iyi sonucu göstermek için de işletmeleri bir sıraya sokar. İşte Dijital harita SEO, işletmenizin konum bazlı aramalarda üst sıralarda yer almasını sağlayan ve dijital pazarlama adına büyük önem taşıyan çalışmalardan bir tanesidir.

Google’da oto servisi başlığı altında bir arama yaparsanız, Google ilk önce bulunduğunuz konuma yakın olan ve harita SEO planlaması iyi olan işletmeye sizi yönlendirecektir. Eğer gerçek ofisinizde satış yapmaya odaklandıysanız ve insanları merkezinize çekmek istiyorsanız, Harita SEO yapabileceğiniz en yararlı işlerden bir tanesidir.

Harita SEO
Nasıl Yapılır?

Harita SEO, normal SEO çalışmalarından oldukça farklıdır. Siz içeriğinizi ne kadar SEO uyumlu yaparsanız yapın bunun harita aramaları üzerindeki etkisi oldukça düşük olacaktır. Haritanızın üst sıralara çıkabilmesi için yapmanız gereken en önemli şey varlığınızı güçlü delillerle ortaya koyabilmek, merkezinizi birçok kaynaktan doğrulamak, müşteri yorumu almak ve hakkınızdaki bilgileri eksiksiz bir şekilde müşteriye iletmektir.

Harita SEO
Çalışmalarımız

Deneyimli, SEO ve Google uzmanlarımız ile görünürlüğünüzü arttırıp müşteri sayınızı katlayacaksınız.

Harita SEO çalışmalarımızı, bu alanda deneyimli ve birçok başarılı projeye imza atmış ekibimiz yardımıyla gerçekleştiriyoruz. İşletmenizi en güçlü şekilde Google Haritalar üzerinde temsil ediyor, sizlerin daha fazla müşteri çekmenizi sağlıyoruz. Markanızın tamamen doğru ve tam bir şekilde Google’da yer aldığından emin olmak istiyorsanız hemen bizlere ulaşın.

Kurumsal Kimlik

Markanızın bilgilerinin ve verilerinin internete doğru bir şekilde kaydedilip kaydedilmediğini kontrol ediyor, teknik detaylar vererek imajınızı güçlendiriyoruz.

Konum Bildirimi

Haritalar üzerinden trafik kazanabilmeniz için konumunuzu tam ve eksiksiz bir şekilde ayarlıyor, adres bilgilerinizi kapsamlı bir şekilde Google Haritalar’a ekliyoruz.

Çalışma Saatleri

Harita SEO’nun etkili olmasının en büyük şartlarından bir tanesi de kullanıcılara yeterli ve doğru bilgileri verebilmektir. Bu yüzden çalışma saatlerinizi ve çalışma ayrıntılarınızı internete yansıtıyoruz.

Arama Optimizasyonu

Her ne kadar Harita SEO normalden farklı olsa da aramalarla alakalı olmanız çok önemli. Açıklamalar ve başlıklarınızı SEO kurallarına göre düzenliyor ve daha fazla trafik almanızı sağlıyoruz.

Etkileşim Arttırma

Harita SEO’nun en önemli noktası, kullanıcı yorumları ve puanlamalarıdır. Google Haritalar üzerinden aldığınız yorum sayısını yükseltiyor ve sizleri konum servisinde en üste taşıyoruz.

Marka Değeri

Marka değerinizi yükselterek, Harita aramalarında Google’ın sizleri daha güvenilir olarak göstermesini sağlıyoruz.

Aşamalar

Harita SEO Hizmet Süreci

Ekibimiz işletme konumunuzu yerel aramalarda en yukarılara nasıl taşıyacak öğrenelim.
İşletme konumunu şimdi yukarılara taşıyalım mı?
1. Aşama

Şirketi Tanıma Süreci

EVD Dijital Pazarlama Ajansı olarak yaptığımız toplantılar ile şirketiniz hakkında gerekli tüm bilgileri topluyoruz. Harita SEO’nun etkili bir şekilde yapılabilmesi için şirketinizin Google’da tam olarak yer alması gerekiyor. Sizlerden aldığımız ofis bilgilerini, fiziksel adresinizi, telefon numaranızı ve sektörünüzü eksiksiz bir şekilde düzenliyoruz. Bu sayede Google, güvenilirlik puanınızı arttırıyor, sizleri daha üst sıralara yerleştiriyor.

2. Aşama

Konum Doğrulama İşlemleri

Profesyonel ekibimiz ile şirketinizin konumunu en gerçekçi şekilde müşterilerinizin bilgisine sunuyoruz. Google Haritalar’da yer alan fotoğraflarınızı güncelliyor, Google Aramalar’da gözüken konumunuzu doğruluyoruz. Harita aramalarında en üst sırada yer almak için yapılması gereken en önemli işlemi, uzmanlarımız yardımıyla doğru bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

3. Aşama

Kullanıcı Değerlendirmeleri

Şirketinizin, aratılan kelime özelinde en iyi sonuç olabilmesi için kullanıcıların sizlere olumlu yorumlar yapması ve yüksek puanlar verebilmesi çok önemlidir. Bizler de profesyonel dijital pazarlama uzmanlarımız sayesinde, nasıl daha fazla organik yorum ve puanlama kazanabileceğinizi sizlere gösteriyoruz. Pazarlama çalışmalarınızı düzenliyor ve hizmet verdiğiniz müşterilerinizi yorum yapmaya yönlendiriyoruz.

4. Aşama

Site İçi SEO Çalışmaları

Konum işlemlerinizi ayarladıktan sonra, web sitenizi ve konum hizmetlerinde kullanılan bilgilendirme yazılarınızı SEO uyumlu hale getiriyoruz. Her ne kadar normal SEO çalışmalarının etkisi az olmuş olsa da yaptığımız her hamle üst üste eklenerek sizlere büyük faydalar sağlayacaktır.

Evd Dijital Pazarlama Ajansı

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Sektörünüzü derinlemesine inceliyor ve sizi tam manasıyla temsil edecek konumlarınızı oluşturuyoruz
  • Konum servislerinde üst sıralarda yer alma.

  • Marka prestijinizi yükseltecek pazarlama çalışmaları.

  • Uzman ekibimiz ile her zaman iş birliği fırsatı.

  • Google araçlarını kullanarak yaptığımız isabetli çalışmalar.

  • Proje sonrasında bile kaliteli hizmet süreci.

110 +
Müşteri İlişkisi
Google
Partner
% 98
Mutlu Müşteri
% 100
Performans Odaklı

Sıkça Sorulan Sorular

Harita SEO çalışmaları ile özellikle belirli bir alanda hizmet veren işletmeler, konum servislerinde üst sıralarda yer alıyor.

Elbette. Hem de beklediğinizden çok daha fazla bir etkiyle karşılaşacaksınız. Muhtemelen vereceğiniz reklamlardan daha fazla ziyaretçi kazanacaksınız.

Harita SEO ekibimizde, dijital pazarlama uzmanları, Google uzmanları, grafik tasarım uzmanları ve metin yazarları bulunuyor.

Google Harita Seo için Son Paylaşılan İçerikler

Evd Dijital Pazarlama Ajansı uzmanlarının ele aldığı birbirinden özel içerikler.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Hala bir cevap bulamadıysanız, her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon ile Destek
0(553) 108 67 01

Destek ekibimiz sizin için burada.

E-Posta ile Destek
Whatsapp İletişim

Bize şimdi whatsapp'dan yazın.

E-Posta ile Destek
info@esravaroldemir.com

Çok hızlı yanıt alacaksınız.