Loading...
Sosyal Medya

Sosyal Medya

İyi tasarlanmış ve sizlere olağanüstü miktarda dönüşüm getirecek sosyal medya reklamlarına sahip olmak ister misiniz?

Biz Sizi Arayalım

0553 108 67 01

Sosyal Medya
Yönetimi Nedir?

Sosyal medya yönetimi, hedef kitlenize ve sektörünüze bağlı kalarak kurumsal hesaplarınızı en etkili şekilde dizayn etme ve paylaşımlarınızı düzenleme çalışmalarını kapsar. Şirketinizin güçlü ve etkili sosyal medya hesaplarına sahip olması hem marka kimliğinizi güçlendirecek hem de satışlarınızı büyük oranda arttıracaktır.

Sosyal Medya
Reklamları!

İyi bir sosyal medya yönetimi sizi sektörünüzde üst noktalara çıkaracak yegâne elementlerden bir tanesidir.

Sosyal medya, içinde barındırdığı büyük kitleden dolayı mükemmel bir reklam aracıdır. Eğer şirketinize büyük miktarda geri dönüşüm getirmek ve marka bilinirliğinizi arttırmak istiyorsanız, sosyal medya reklamlarını en etkili şekilde kullanabilmeniz gerekir. Ajansımız, deneyimli ekibi sayesinde hem sosyal medya yönetimi konusunda hem de sosyal medya reklamları alanında sizlere kapsamlı bir hizmet veriyor.

Sosyal Medya
Hizmetleri

Sizler de hedef kitlenize daha kolay ulaşabilmek ve dijital dünyada kendinize sağlam bir yer edinmek istiyorsanız hemen ajansımıza başvurun.

Verdiğimiz hizmetler, sizlerin oldukça kapsamlı ve düzenli sosyal medya hesaplarına sahip olmanızı sağlıyor. Profesyonel ekibimiz sayesinde, profillerinizi tek tek düzenliyor ve paylaşımlarınızı gözden geçiriyoruz. Hedef kitlenize ve sektörünüze en uygun şablonları belirleyip, birden fazla mecrada etkili bir şekilde yer almanızı sağlıyoruz. Etkili pazarlama stratejileri ve reklam teknikleri ile tüm platformlarda sizlere oldukça faydalı reklamlar yayınlayabileceksiniz. EVD Pazarlama sosyal medya hizmetleri ile işletmenizin yanında.

Hedef Kitle ve Firma Analizi

İlk önce firmanızın bulunduğu sektörü analiz ederek hedef kitlenizin hangi platformlarda yoğun olarak yer aldığını inceliyoruz.

Kurumsal Kimlik Oluşturma

Firmanızı en iyi şekilde temsil edecek güçlü ve şık sosyal medya hesapları dizayn ediyoruz.

Pazarlama Çalışmaları

Yaptığımız çalışmalar ve edindiğimiz kaynaklar sayesinde başarılı sosyal medya reklamları oluşturuyoruz.

Başarı Analizi

Oluşturduğumuz reklamları, bu süreçte takip ederek yaptığımız hamlelerin hangi noktada etkili olduğunu belirliyor ve gereken yerlerde başarılı müdahaleler uyguluyoruz.

Paylaşım Takibi

Sosyal medya hesaplarınızda paylaştığınız her şeyi takip ediyor ve profesyonel araçlarımız ile etkili ve dönüşüm sağlayacak stratejiler geliştiriyoruz.

Destek Hizmeti

Çalışmalarımız süresince ve çalışmalarımızdan sonra, bizlere yönelttiğiniz her soruyu cevaplıyor ve sizlere profesyonel sosyal medya danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

Aşamalar

Sosyal Medya Reklam Süreci

Sizler için başarılı reklam kampanyaları düzenliyoruz.
Sosyal Medyanın gücünü göstermemizi ister misin?
1. Aşama

Analiz

Reklam sürecimize sektörünüzü, firmanızı, hedef kitlenizi ve rakiplerinizi analiz ederek başlıyoruz. Google Partner iş ortağı olmamız sebebiyle, ekibimiz Google araçlarına oldukça hakimdir. Bu sayede sosyal medya hesaplarınızda yapılan her adımı takip ediyoruz. Gönderilerinizin hangi saatte beğenildiği, hangi yaş aralığında ve nereden takipçi aldığınız, hangi özel konularla ilgilenen müşterilerin sizleri tercih ettiği gibi verileri isabetli olarak elde ediyoruz.

2. Aşama

Hedef Belirleme

Sosyal medya reklamlarınızı hazırlamadan ve yayınlamadan önce, hedef kitlenizin yoğunlukla bulunduğu mecraları kullanıyoruz. Hedef kitlenizin özelliklerini en ince detayına kadar inceleyip kendimize ilgi alanları belirliyoruz. İlgi alanları bölümüne, hedef kitlenizin sahip olduğu tüm özellikleri giriyoruz, böylece reklamlarınızın hepsi sizinle ilgilenen kişilere gösterilmiş oluyor.

3. Aşama

Reklam Hazırlama

Vereceğiniz reklamların, görsellerini ve metinlerini profesyonel ekibimiz yardımıyla hazırlıyoruz. Bu süreçte SEO kurallarına dikkat ediyor ve araçlarımız ile anahtar kelime araştırmaları yapıyoruz. Oldukça ilgi çekici konular belirleyerek, vereceğiniz reklamın sizlere takipçi, beğeni ve iş ortaklığı olarak geri dönmesini sağlıyoruz.

4. Aşama

Kontrol

Reklamların yayında kaldığı süre boyunca, gerekli analizleri yaparak raporlar çıkartıyoruz. Profesyonel ekibimiz, hangi reklamların sizlere ne kadar faydalı olacağını bu aşamalarda belirleyip, gelecek planlamaları buna göre yapıyorlar.

Evd Dijital Pazarlama Ajansı

Neden Bizi Seçmelisiniz?

EVD Ajans sizlere kapsamlı bir sosyal medya danışmanlığı sunuyor.
  • Tecrübeli ekibimiz sayesinde yaptığımız tüm işlerde profesyonel olarak ilerliyoruz.

  • Atacağımız her adımı sağlam bir şekilde araştırarak atıyoruz.

  • Sizlere her aşamada destek olarak sorularınızı yanıtlıyoruz.

  • Hizmetimizi hızlı sonuç garantili olarak veriyoruz.

110 +
Müşteri İlişkisi
Google
Partner
% 98
Mutlu Müşteri
% 100
Performans Odaklı

Sıkça Sorulan Sorular

Şu anda, işletmelerin ve şirketlerin yoğun olarak bulunduğu Facebook, Instagram, Youtube, Twitter, Linkedin, TikTok ve Snapchat gibi sosyal medya mecralarında aktifiz.

Bu işletmelere bağlı bir konu. İşletmeler bizden hangi hizmeti talep ederlerse biz onu yerine getiriyor ve onların yükselmesini sağlıyoruz. Uzun soluklu işler yapabiliyor veya kısa zamanda iyi sonuçlar alabiliyoruz.

Hedef kitle analizi için Facebook Business Manager ve Google Analytics gibi profesyonel araçlar kullanıyoruz. SEO çalışmaları için anahtar kelime planlayıcıları ve SEO eklentilerinden yardım alıyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Hala bir cevap bulamadıysanız, her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon ile Destek
0(553) 108 67 01

Destek ekibimiz sizin için burada.

E-Posta ile Destek
Whatsapp İletişim

Bize şimdi whatsapp'dan yazın.

E-Posta ile Destek
info@esravaroldemir.com

Çok hızlı yanıt alacaksınız.