Loading...

esra varol demir kimdir?

Merhabalar, ben Esra Varol Demir. 2016 yılından beri, kurucusu olduğum EVD Dijital Pazarlama Ajansında profesyonel olarak çalışmaktayım. Ajansımız müşterilerimize Web Tasarım, Sosyal Medya Danışmanlığı, Sosyal Medya Reklamları, Google Ads Hizmeti, Google Harita Seo Hizmeti, Grafik Tasarım ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı alanında profesyonel hizmet vermektedir.

Hikayemiz

Eşime yardım etmek amacıyla girdiğim bu sektörde, yeteneklerimi keşfederek kendi ajansımı açmaya karar verdim. Dijital pazarlamaya olan ilgim insanlara yardım etme isteğim ile birleşince işimi zevkle yapmamı ve üstün kalitede bir hizmet sunmamı sağladı. Sektördeki 4 yıllık deneyimim sırasında bildiklerimle yetinmeyip sürekli kendimi geliştirdim ve müşterilerime en iyi danışmanlık servisini sunmak için güncel metotları takip ettim. Bu süre zarfında ajansımı Google partner iş ortaklığına kadar yükselterek dijital pazarlama alanında yetkin bir konuma getirdim.

Ajansımızın profesyonel olarak danışmanlık sağladığı 75 adet oto ekspertiz firması bulunuyor. Bu firmalara, Google Ads gibi reklam kampanyaları konusunda, sosyal medya tasarımı ve web tasarımı alanında, Google Harita Seo hizmetlerinde kapsamlı bir hizmet sunduk. Müşterilerimizin memnuniyetini ve mutluluğunu ön plana alarak çalışmalarımızı sürdürmemiz, 75 firmanın 65 tanesi ile sürekli olarak iş birliği halinde olmamızı sağladı.

Şu ana kadar danışmanlık verdiğim şirketlerin hepsiyle güzel bir iletişim kurup gayet olumlu sonuçlar elde ettik. Benim çalışma felsefemdeki ana unsur, müşterilerimin isteklerini dikkatlice kavramak ve elimden gelenin en iyisini yaparak mutlaka onları hedeflenen seviyeye çıkarmaktır. EVD Dijital Pazarlama Ajansı, kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak hizmet vermiş ve Türkiye’deki girişimci firmaların iyi bir dijital kimliğe sahip olması için emek vermiştir.

Bu sektördeki misyonum, şimdiye kadar kazandığım tecrübeler ve bilgilerimi kullanarak müşterilerime dijital pazarlama konusunda en iyi danışmanlığı sağlayabilmek ve onları hedeflerine ulaştırabilmektir. Vizyonum ise, sürekli gelişimime devam ederek arkamda memnun ve mutlu firmalar bırakmak ve bu sektörde en üst basamağa tırmanmaktır. Ülkemizde birçok firma dijital pazarlama konusunda hamleler yaparken zorlanıyor ve profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyuyor. Benim asıl amacım desteğe ihtiyacı olan bu firmaların en iyi şekilde dijital ortamda varlığını sürdürebilmesini sağlamaktır.

EVD İletişim Adresi
Evd Web Tasarım Ajansı
Evd Web Tasarım Ajansı
EVD Google Partner Türkiye

Sizler de dijital dünyada yükselmek istemez misiniz? Hemen bize ulaşın ve harika bir dijital kimlik oluşturup firmanızı bir adım ileri taşıyın.

Sertifikalar

Başarımızın arkasındaki güç; tecrübe ve bilgi...

Google Arama Ağı Sertifikası
Google Arama Ağı Sertifikası
Google Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası
Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası
Google My Business Sertifikası
Google My Business Sertifikası
Google Ads Video Sertifikası
Google Ads Video Sertifikası
Google Ads Uygulamalar Sertifikası
Google Ads Uygulamalar Sertifikası
Google Alışveriş Reklam Sertifikası
Google Alışveriş Reklam Sertifikası